Regeneracja/DPF

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji elementów układu wydechowego w autach osobowych i ciężarowych. Czyścimy filtry cząsteczek stałych i katalizatory każdego typu. Korzystamy ze specjalistycznej maszyny OtoMatic DPF w wersji premium, w której gorąca woda pod odpowiednio ciśnieniem uderzeniami wypłukuje z filtra zalegające zanieczyszczenia: popioły, olej, sadzę. Nasza technologia jest bardzo skuteczna i nie powoduje dodatkowych zanieczyszczeń. Proces regeneracji DPF jest niezwykle szybki i skuteczny — trwa około godziny i usuwa nawet do 98% zanieczyszczeń w rezultacie nawet najbardziej zatkany filtr może zostać przywrócony do stanu początkowego. Każdorazowo przed i po regeneracji wykonujemy test sprawności filtra, sprawdzający jego przepustowość i ciśnienie zwrotne. Wydruki z analizatora przekazujemy Klientowi.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wybraliśmy metodę czyszczenia strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem.

Oddając filtr cząstek stałych(DPF) w nasze ręce nie musisz się martwić absolutnie o nic, powierzone mienie traktujemy lepiej niż swoje, zlecenie naprawy wykonujemy z największą starannością. Twoje auto jest bezpieczne, nasz serwis jest ubezpieczony od zdarzeń losowych. RegeneracjaDPF.net to nasze autorskie podejście do tematu filtrów cząstek stałych. Jako jedna z pierwszych firm zajęliśmy się profesjonalnym serwisem układów oczyszczania spalin FAP/DPF/SCR (filtry cząstek stałych i katalizatory SCR).

Klientom indywidualnym oferujemy fachową pomoc w demontażu/montażu filtra i adaptacji komputera po jego regeneracji.

Udzielamy rocznej gwarancji na naszą usługę. Tak więc mogą posłużyć jeszcze raz tyle, co do momentu regeneracji (zazwyczaj około 180 tyś km).
Gwarancja nie ma zastosowania,jeżeli po regeneracji bezpośrednią przyczyną szybkiego,ponownego zapchania filtra jest usterka silnika (układ wtryskowy,turbina,EGR).
Kiedy należy wykonać regenerację?
1.System sygnalizuje usterkę
2.Zbyt częste próby wypalania filtra w czasie jazdy
3.Po naprawach turbin,układu wtryskowego,EGR
4.Po przebiegu ok.180000 km,lub częściej,jeżeli auto jest użytkowane głownie w cyklu miejskim.