Oferta

W przypadku, gdy podejrzewamy uszkodzenie filtra DPF w samochodzie istnieją dwa rozwiązania – jego wymiana lub regeneracja. Pierwszy wariant jest jednak niezwykle kosztowny. Prawidłowo przeprowadzona regeneracja pozwala na uniknięcie ogromnego wydatku, przywracając filtrowi nawet 99% pierwotnej skuteczności. Przeprowadzenie tej czynności wymaga jednak doświadczenia i stosowania odpowiednich metod.

U nas wykorzystujemy innowacyjną metodę hydrodynamiczną, polega na wykorzystaniu siły przepływu wody specjalistycznych środków chemicznych oraz sprężonego powietrza. To bezpieczny, szybki, a przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób regeneracji filtra cząstek stałych.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę:

* W 100% bezpieczna procedura regeneracji
* cena regeneracji od 492 zł brutto (400 zł netto)
* Stosujemy innowacyjną procedurę czyszczenia DPF z użyciem najnowocześniejszego urządzenia OtoMatic DPF Premium,
* Usuwamy sadzę i popioły do 99,5%!
* Najskuteczniejsza metoda,
* Ekologiczne czyszczenie,
* Legalne i bezpieczne, bez wypalania,
* Metoda całkowite usuwa osad,
* Metoda nie wymaga rozcinania filtrów,
* Wystawiamy raport sprawności z dokumentacją zdjęciową,
* Udzielamy gwarancji na nasze czyszczenie.
* Za regenerację DPF zapłacisz mniej po skorzystaniu z programu bonusowego (dla warsztatów samochodowych).
* Przyślij DPF paczką, odeślemy go po czyszczeniu z darmową dostawą
* Możesz też do nas przyjechać samochodem,przeprowadzimy diagnostyką,zdemontujemy,wyczyścimy,zamontujemy,przeprowadzimy adaptację
* Filtr DPF, FAP, katalizator SCR? Serwisujemy je wszystkie
* Regenerujemy filtry z aut osobowych i ciężarowych
* Dla klientów z okolic Warszawy odbierzemy darmowo Twój filtr (do 30 km od naszej firmy), zregenerujemy i dostarczymy do Ciebie, dzięki czemu łączny czas regeneracji skróci się nawet do jednego dnia.

Czym jest filtr DPF?

Filtr DPF (filtr cząstek stałych) montowany jest w silnikach wysokoprężnych napędzanych olejem napędowym. Jego zadaniem jest oczyszczanie gazów spalinowych z sadzy oraz popiołu, które są produktem pracy silnika Diesla. Połączone są z katalizatorem, którego zadaniem jest również oczyszczenia gazów spalinowych. Od 2011 roku producenci mają obowiązek montowania filtrów DPF. Bez niego samochody z silnikiem wysokoprężnym nie są w stanie spełnić normy EURO 4.

Jak jest zbudowany i jak działa filtr DPF?


Filtr cząstek stałych swoją budową przypomina puszkę. Wewnątrz znajdują się ścianki o porowatej strukturze, których zadaniem jest wyłapywanie zanieczyszczeń. Część kanalików zaślepiona jest na wlocie, natomiast pozostałe na wylocie filtra.
Cząstki sadzy znajdujące się w gazach spalinowych trafiając do filtra DPF są wyłapywane przez pory i pozostają wewnątrz filtra. Mniejsze cząsteczki przedostają się natomiast swobodnie.

Wykonamy dla Ciebie usługę kompleksowo w naszym warsztacie(diagostyka,demontaż, regeneracja, montaż,adaptacja), odbierzemy filtr z Twojego warsztatu lub od kuriera, wyczyścimy i dostarczamy gotowy filtr do montażu.

 


 Obejrzyj filmy jak wygląda proces czyszczenia
Korzystamy z profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do regeneracji filtrów DPF


Nie jesteś w stanie osobiście dostarczyć filtra DPF do regeneracji? Warszawa nie po drodze? Wyślij je do nas kurierem,
a wyczyszczony DPF odeślemy na Twój adres. Za regenerację filtra cząstek stałych zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. U nas przesyłka jest zawsze gratis.
 Nie naliczamy kosztów przesyłki dla klientów na terenie Polski.