Oferta

W przypadku, gdy podejrzewamy uszkodzenie filtra DPF w samochodzie istnieją dwa rozwiązania – jego wymiana lub regeneracja. Pierwszy wariant jest jednak niezwykle kosztowny. Prawidłowo przeprowadzona regeneracja pozwala na uniknięcie ogromnego wydatku, przywracając filtrowi nawet 99% pierwotnej skuteczności. Przeprowadzenie tej czynności wymaga jednak doświadczenia i stosowania odpowiednich metod.

U nas wykorzystujemy innowacyjną metodę hydrodynamiczną, polega na wykorzystaniu siły przepływu wody specjalistycznych środków chemicznych oraz sprężonego powietrza. To bezpieczny, szybki, a przede wszystkim niezwykle skuteczny sposób regeneracji filtra cząstek stałych.
Dlaczego warto wybrać naszą ofertę:

*Regenerujemy DPF,FAP,SCR,EURO6 samochodów osobowych,
dostawczych,ciężarowych i maszyn
* W 100% bezpieczna i EKOLOGICZNA procedura regeneracji
* cena regeneracji od 492 zł brutto (400 zł netto)
* Stosujemy innowacyjną procedurę czyszczenia DPF z użyciem          najnowocześniejszego urządzenia OtoMatic DPF Premium,
* Metoda nie wymaga rozcinania filtrów,
* Wystawiamy raport sprawności
* Przyślij DPF kurierem , odeślemy go po czyszczeniu
* Możesz też do nas przyjechać samochodem,przeprowadzimy diagnostyką,zdemontujemy,wyczyścimy,zamontujemy,przeprowadzimy adaptację


Czym jest filtr DPF?

Filtr DPF (filtr cząstek stałych) montowany jest w silnikach wysokoprężnych napędzanych olejem napędowym. Jego zadaniem jest oczyszczanie gazów spalinowych z sadzy oraz popiołu, które są produktem pracy silnika Diesla. Połączone są z katalizatorem, którego zadaniem jest również oczyszczenia gazów spalinowych. Od 2011 roku producenci mają obowiązek montowania filtrów DPF. Bez niego samochody z silnikiem wysokoprężnym nie są w stanie spełnić normy EURO 4.

Jak jest zbudowany i jak działa filtr DPF?


Filtr cząstek stałych swoją budową przypomina puszkę. Wewnątrz znajdują się ścianki o porowatej strukturze, których zadaniem jest wyłapywanie zanieczyszczeń. Część kanalików zaślepiona jest na wlocie, natomiast pozostałe na wylocie filtra.
Cząstki sadzy znajdujące się w gazach spalinowych trafiając do filtra DPF są wyłapywane przez pory i pozostają wewnątrz filtra. Mniejsze cząsteczki przedostają się natomiast swobodnie.

Wykonamy dla Ciebie usługę kompleksowo w naszym warsztacie(diagostyka,demontaż, regeneracja, montaż,adaptacja), odbierzemy filtr z Twojego warsztatu lub od kuriera, wyczyścimy i dostarczamy gotowy filtr do montażu.

 


 Obejrzyj filmy jak wygląda proces czyszczenia
Korzystamy z profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do regeneracji filtrów DPF


Nie jesteś w stanie osobiście dostarczyć filtra DPF do regeneracji? Warszawa nie po drodze? Wyślij je do nas kurierem,
a wyczyszczony DPF odeślemy na Twój adres. Za regenerację filtra cząstek stałych zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. U nas przesyłka jest zawsze gratis.
 Nie naliczamy kosztów przesyłki dla klientów na terenie Polski.